TKGM Parsel Sorgulama Hakkında Herşey Uygulamalı Anlatım, İstediğiniz Tapunun Bilgilerini Öğrenin

Altın Emlak danışmanlarına özel olarak hazırlanan video serimizden sadece bir tanesidir. Emlak Danışmanlığı hakkında teknik bilgi ve teknoloji ile alakalı tüm eğitimleri şirketimiz üzerinden online veya canlı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bölgenizde veya çalışmalarını beğendiğiniz Altın Emlak bayiine başvurabilir. Bu eğitimleri alabilirsiniz. Sizde ofisimizde danışman olmak isterseniz aşağıdaki link’i kullanabilirsiniz. https://www.altinemlak.com.tr/gaziosm…

TKGM Parsel Sorgu Nedir?

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı olarak kendi alanındaki ilk coğrafi sistem olarak uygulamaya sunulan parsel sorgu, kendi adınıza olsun veya olmasın elinizde bulunan her hangi bir tapu’nun üzerindeki bilgileri ekrana girerek istediğiniz bölgedeki tapunun konum tesptini yapabilirsiniz. Ayrıca analiz ekranından o bölgenin satış yoğunluğunu takip edebilirsiniz. Tapu olmadan haritadan her hangi bir konumun tapu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alper İŞLER Kimdir?

1993 Tekirdağ doğumlu olan Alper İŞLER gayrimenkul sektöründe ALTIN EMLAK Gaziosmanpaşa Temsilcisi olarak 10 yıldır faaliyet göstermektedir. İstanbul Arel Üniversitesi Elektrik Bölümü Ön Lisans Programını ve Anadolu Üniversitesinde İşletme Bölümü Lisans Programlarını bitirmiştir. Genç, dinamik, sektörel farkındalığı yüksek ve Gaziosmanpaşa, Eyüp, Sultangazi ve Arnavutköy bölgesinde profesyonel emlak danışmanlık hizmeti veriyor. Ayrıca Altın Emlak Genel Müdürlüğünde Teknoloji Direktörlüğü ve TÜGEM’de (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği) Teknoloji Komitesi Başkan Yardımcılığı görevini hâlâ sürdürmektedir. Gayrimenkul sektörüne çeşitli teknolojik imkanları sektöre dahil etmek ve mesleğin hâk ettiği yere gelmesi için sürekli çalışıyor.

Sosyal Medya Hesaplarım:

Facebook: www.facebook.com/alperisler
İnstagram: www.instagram.com/alperisler.com.tr
Twitter: www.twitter.com/alperisler

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak
Arama
Fiyat Aralığı From To